Утеплення стін на першому поверсі (Миколаїв)

 • Home
 • Утеплення стін на першому поверсі (Миколаїв)

Утеплення стін на першому поверсі (Миколаїв)
Утеплення стін на першому поверсі (Миколаїв). Проект 2023 року компанії Вертикаль-Юг

Ми завжди з радістю ділимося результатами нашої роботи та пишаємось нашими виконаними проектами з ремонтування будинків у Миколаєві та області.

Для мешканців Миколаєва виконуємо обшивку вікон будинків та фасадів будівель OSB плитами. Монтаж стружкових плит дуже простий і легкий, до того ж листи ОСБ мають високі експлуатаційні характеристики, включаючи надійність, та опір зовнішнім несприятливим факторам. ОСБ не вимагають спеціального та складного догляду, все, що вона вимагає для тривалого періоду служби, так це лише обмежити її від вологи.

Вертикаль-Юг – компанія, яка профільується на утепленні стін квартир/будинків зовні та утепленням фасадів у Миколаєві. Наша команда володіє величезним досвідом в теплоізоляції будинків, що надається, тому, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якості та надійності проведених ремонтно-будівельних робіт.

У Миколаєві дуже актуальним стало питання економії тепла та грошей для кожного мешканця. Ми радимо розпочати енергозбереження з фасаду вашого будинку/квартири. Тому якщо у вас ще є питання щодо зовнішнього утеплення квартири пінопластом – телефонуйте нашим менеджерам і вони вам допоможуть! А якщо ви вже готові утеплити ваш фасад пінопластом і нанести декоративну штукатурку – телефонуйте, ми приїдемо і все зробимо чудово!

замовте замір безкоштовно  +38 (063) 635 49 81
  +38 (098) 740 56 26

  працюємо дуже швидко

  гарантуємо якість

  проф. обладнання

  виконуємо роботи у строк

  досвідчені фахівці

  ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ