Утеплення будинків з декоративним оздобленням у Миколаєві

Працюємо якісно, надійно та швидко! Гарантуємо!

Особлива важливість утеплення будинків з декоративним оздобленням полягає в тому, що декорування фасаду дозволяє переробити навіть саму типову будову в даний витвір мистецтва, яке несе відбиток особливості власника будинку. Утеплення зовнішніх стін будинків з різним декоративним оздобленням є у фасадних роботах одного з найбільш багатопланових завдань. І ось чому.

Утеплення будинків з декоративним оздобленням має важливе естетичне значення, що дозволяє зробити будівництво унікальним, а також здійснити оригінальний архітектурний задум в одному стильовому рішенні. Окрім винятково художньої мети, оздоблення будинку несе ще й практичне навантаження, а саме виконує захисну функцію та виступає додатковим зовнішнім покриттям, яке протистоїть впливу зовнішнього середовища (температури, вітру та владності) на фасад будинку.

Утепление стен с отделкой Николаев Вертикаль-Юг

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Телефонуйте або заповнюйте форму заявки (передзвонимо для уточнення деталей)

Декоративне оздоблення фасаду будинку «короїдом» або «баранчиком»

Важливе значення в утепленні будинків декоративною штукатуркою має той факт, що на фасад припадає більша половина експлуатаційних навантажень будівлі. А у зв’язку з тим, що у вирішенні вибору декоративного оздоблення для вашого будинку більшою мірою першу скрипку відіграє людський фактор, то фахівці компанії Вертикаль-Юг на власному досвіді переконалися, що оздоблення фасаду приватного будинку «короїдом» або «баранчиком» – це оптимальне рішення для будь-якої будови.

Утепление стен с отделкой короед в Николаеве

ФАКТУРНА ОБРОБКА «КОРОЇД»

Оздоблення фасаду будинку декоративною штукатуркою “короїд” (покриття з кам’яними гранулами).

Декоративне оздоблення фасаду будинку «короїдом»

ДЕКОРАТИВНАЯ ОТДЕЛКА ФАСАДА ДОМА КОРОЕДОМ

Декоративне оздоблення короїд придбала цю назву завдяки комаху, який при русі залишає за собою характерний слід, що нагадує візерунок даної штукатурки. Павутинка з цікавими неповторними розлученнями, що нагадує дерево. Склад штукатурки короїд – кам’яні гранули різного розміру. Декоративні штукатурки можуть бути на цементній, акриловій та силіконовій основі, що визначає спосіб нанесення та в’язкість речовини.

При виборі декоративної штукатурки для фасадів будинків необхідно розрахувати витрату матеріалу обробки. Це залежить від розміру фракцій кам’яних гранул (що більший діаметр, тим більше потрібно штукатурки короїдів для покриття фасадів). Розмір також впливає на ступінь нанесення розлучень на візерунках, які створюватиме декоративна штукатурка “короїд”.

Бажаєте замовити утеплення будинку з декоративним оздобленням в Миколаєві?

Наш менеджер прийме вашу заявку і відповість на всі запитання.

Декоративне оздоблення фасаду будинку «баранчиком»

Назва декоративної штукатурки баранчиків також пов’язана з твариною – баранцем, адже зовнішній вигляд фінального покриття штукатурки має схожість із шерстю баранчика. Причина створення подібних візерунків при нанесенні штукатурки баранчиків – це кварцові частинки, які мають розмір 1-4 мм. Візерунок на штукатурці баранчик сильніше проявляється при великому розмірі фракції кварцової крихти у складі декоративного оздоблення.

Зв’язуюча складова компонентів у штукатурці баранчиків буває цементною, акриловою або силіконовою. Найдешевші з них – це цементні штукатурки, силікатні ж мають найвищу ціну та якісні властивості. Забарвити декоративну штукатурку баранчиків можна під час приготування сухої суміші на цементній основі за допомогою змішування з барвником. Або можна нанести на фасад шар декоративної штукатурки і після її висихання пофарбувати в потрібний колір будь-яким видом фарби.

ДЕКОРАТИВНАЯ ОТДЕЛКА ФАСАДА ДОМА БАРАШЕК

Результати нашої роботи

Фотогалерея виконаних проектів з утеплення будинків з декоративним оздобленням у Миколаєві.

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір безкоштовно


  +38 (063) 635 49 81
  +38 (098) 740 56 26

  НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

  75
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  18
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена у ціну за

  1
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  648
  1256
  проектів