КОМПАНІЯ ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ МИКОЛАЇВ

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Історія створення нашої компанії бере початок у 2011 році з ідеї створення комфорту та затишку в кожному виконаному об’єкті. Потім наш директор Рогожинський Олексій Юрійович почав розвивати концепцію створення будівельно-ремонтного підприємства Вертикаль-Південь.
У 2012 році нами було утеплено 9-ти поверховий будинок для Молодіжного фонду Миколаївської області.
У 2013 році підприємство розпочало розвиток нової галузі: покрівельні роботи (покрівля балконних козирків, гаражів, дахів будинків, профнастилу, металочерепиці).
У 2014 році ми взялися за обшивку балконів профнастилом.
У 2015 році підприємство Вертикаль-Південь продовжило розвиток напряму загальнобудівельних робіт – внутрішнє оздоблення.

Справжній господар щоразу думає про те, як зберегти тепло і зробити атмосферу в своєму будинку максимально комфортною в кожну пору року. І не варто забувати про такий необхідний нюанс, як розсудлива ощадливість, яка стосується і будівельних матеріалів, і енергоресурсів, і витраченого часу, який, як не крути, також чималі гроші.
Вертикаль-Південь Миколаїв постійно продовжує розвиватися та покращувати послуги, що надаються. Наші менеджери з напрямків (фасадні роботи, висотні роботи, утеплення стін, професійний альпінізм) разом з Вами допоможуть Вам у виборі матеріалів та нададуть професійну консультацію для того, щоб виконати роботу у поставлені терміни.
Ми гарантуємо – Ви залишитеся задоволені результатом!

Наші партнери

МЖК «Миколаївмолодьбуд», ПП Генір-буд, СП Будград, ЖКУ НГС Південь, СК Домовик, Компанія Річ.

Наші переваги:

Ми заощаджуємо ваші гроші. Не вірите? Наші прийнятні ціни на послуги вас приємно порадують у наш складний та нестабільний час.

Ми робимо роботу точно вчасно. Наша команда професіоналів виконує всі роботи дуже швидко, що не впливає на якість.

Ми є командою справжніх професіоналів. Ми працюємо “на совість” і гарантуємо якість виконаних робіт. Ви довго насолоджуватиметеся результатом.

НАША КОМАНДА

Наш колектив – це команда понад 40 справжніх професіоналів своєї справи, які люблять свою роботу та завжди готові працювати лише на високий результат.

Рогожинский Алексей Юрьевич

директор

Завдяки ідеї Олексія Юрійовича Рогожинського народилося підприємство Вертикаль-Південь. Постійна робота над удосконаленням і поліпшенням послуг – теж його заслуга.

Утепление стен домов в Николаеве

менеджер з фасадних робіт

Відповідає на всі питання про фасадні роботи: утеплення стін, декоративне оздоблення фасадів, обшивка балконів профнастилом, покрівельні та висотні роботи, промисловий альпінізм.

НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

44
180
місяців

100% гарантія на виконані роботи

17
36
місяців

вартість матеріалу включена у ціну за

1
1
м2

сумарна кількість виконаних робіт

686
1256
проектів

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір    +38 (063) 635 49 81

    ФАСАДНІ РОБОТИ ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ МИКОЛАЇВ

    Які види висотних та фасадних робіт ми виконуємо