Прибирання снігу в Миколаєві

Телефонуйте:

+38 (063) 635 49 81

або надішліть заявку  Проблему снігопадів та зледенілих дахів у Миколаєві вирішує компанія Вертикаль-Південь. Ми пропонуємо послуги зі збирання снігу на територіях будь-яких площ та очищення снігу з дахів. Ми пропонуємо кваліфіковані послуги з прибирання снігу, льоду та бурульок в Миколаєві.

  Зима – це найскладніший період життя нашого міста. Рясні снігопади змінюються відлигами, а ті, у свою чергу, заморозками – і все це за короткий проміжок часу. В результаті місто страждає то від снігових заметів, то від ожеледиці, то від падіння бурульок та обвалення криги з покрівлі будівель.

  Все це призводить до псування будівельних споруд, автотранспорту та іншого майна як організацій, так і окремих громадян.
  Своєчасне прибирання снігу та чищення покрівлі як профілактичні заходи, що запобігають утворенню заметів, льоду та бурульок, мають приділяти особливу увагу в зимовий період.

  Уборка снега в Николаеве

  ВАРТІСТЬ ПРИБИРАННЯ СНІГУ З ДАХІВ У МИКОЛАЄВІ

  Ціни на прибирання та вивезення снігу безпосередньо залежать від обсягу виконуваних робіт, способу прибирання, обраного варіанта співробітництва.
  Остаточна вартість визначається фахівцем після виїзду на об’єкт та його оцінки. Для невеликих дворів найкраще підходить ручне прибирання снігу. Збирання снігу з дахів проводиться промисловими альпіністами з дотриманням усіх технічних вимог та норм безпеки.

  Наші досвідчені фахівці:

  – оперативно та якісно видалять з покрівлі сніг та крижану масу;

  – очистять від снігової маси водостічні системи: відливи, жолоби, водостоки;

  – звільнять від снігу, криги та бурульок усі виступаючі елементи фасаду: козирки, балкони, навіси, зовнішню рекламу, вивіски тощо;

  При роботі ми враховуємо всі особливості покрівлі, що обробляється, на м’якому покритті використовуючи лише пластикові лопати. Виконуючи обслуговування, ми з повагою ставимося до комфорту та спокою мешканців будівель.

  Заплативши за прибирання снігу цілком прийнятну суму, Ви:

  – забезпечуєте безпеку та комфорт як людям, які проживають та працюють у будівлі, так і перехожим;

  – Заощаджуйте значні суми на щорічному ремонті даху, стін та інших конструкцій будівлі, продовжуючи при цьому термін його експлуатації;

  – знайдете спокій і почуття виконаного обов’язку, оскільки ми беремо він всю відповідальність за вирішення цього питання.

  Бажаєте замовити прибирання снігу в Миколаєві?

  Наш менеджер прийме вашу заявку і відповість на всі питання!