Обшивка балконів профнастилом у Миколаєві

Працюємо якісно, надійно та швидко! Гарантуємо!

Обшивка балконів і лоджій профнастилом сьогодні користується все більшою популярністю. Останні десятиліття не втрачає своєї популярності повне скління балконів та лоджій, але зараз багато господарів стали застосовувати для обшивки найрізноманітніші матеріали, прагнучи не лише надати балконам привабливого зовнішнього вигляду, але й продовжити термін його експлуатації, а також зменшити втрати тепла в будинку.

Однією з найнадійніших, міцних та недорогих вважається обшивка балкона саме профнастилом. Профнастил є сталевим листом, який покривається спочатку шаром гарячого цинку для захисту від корозії, а потім шаром кольорового полімеру (для цього застосовуються, наприклад, поліестер або пластизол).

Обшивка балконів профнастилом

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Телефонуйте або заповнюйте форму заявки (передзвонимо для уточнення деталей)

Обшивка профнастилом в Николаеве

Переваг у обшивки профнастилом чимало, але особливо важливе – невелика вага матеріалу, що суттєво для такої конструкції, як балкон. Простота монтажу, відмінні теплофізичні характеристики, міцність і стійкість, привабливий зовнішній вигляд і невелика ціна роблять профнастил затребуваним матеріалом для обробки фасадів. Балкон безпосередньо примикає до самої квартири, балконні двері та вікна часто стають причиною втрати тепла, особливо у будинках старої споруди.

Звичайно, власники квартир прагнуть не лише облагородити цю невелику територію, але й зробити її придатною для використання з максимальною користю. При обшивці балкона зовні профнастилом, як і будь-яким іншим матеріалом, відбувається його утеплення, гідроізоляція, захист від вітрових навантажень, несприятливих погодних умов.

невелика вага матеріалу

особливо важлива перевага профнастилу – невелика вага матеріалу, що суттєво для такої конструкції, як балкон

Простота монтажу

монтаж профнастилу нашими професійними фахівцями виконується у короткий термін

міцність та стійкість

гарантована міцність та стійкість профнастилу до перепаду температур та вологості перевірена на практиці

привабливий зовнішній вигляд

один із важливих аспектів при обшивці балкона – це естетичний зовнішній вигляд та вибору колірних рішень

невелика ціна профнастилу

ціна обшивки балкона профнастилом набагато нижча за вартість обшивки балкона будь-якими іншими матеріалами

утеплення балкона

При обшивці балкона зовні профнастилом відбувається його утеплення, гідроізоляція та захист від вітрових навантажень.

Використання для обшивки балкона саме профлиста раціональніше за всі інші варіанти, тому що цей матеріал, на відміну від інших, виробляється з листового металу, що пройшов прокатку через спеціальну машину. В результаті цього лист набуває особливих ребер жорсткості, що забезпечують стійкість і високу міцність.

Монтаж балкона з профнастилу виконується дуже швидко, сам матеріал досить легкий, тому при роботах рідко потрібно значно посилювати плиту, а це скорочує витрати. Важливим резоном для встановлення зовні обшивки з профнастила є і його привабливий зовнішній вигляд.

Сьогодні виробники пропонують профнастил практично будь-якого відтінку, від звичайного білого до інтенсивних та яскравих. Простота догляду за матеріалом також вплинула на популярність – профнастил потрібно просто протирати вологою губкою або облити водою зі шланга, якщо це не завадить сусідам.

Преимущества профнастила в Николаеве

Обшивка дахів балконів профнастилом у Миколаєві

Профнастил – ідеальний варіант для балкона

Обшивка балконов профнастилом в Николаеве

Компанія Вертикаль-Південь спеціалізується на обшивці дахів балкону профнастилом. Якісна установка даху на балконі залежить від правильно виконаних монтажних робіт. Враховуйте, що металева покрівля дошкулятиме шумом від дощу, але її можна шумоізолювати.

Як покрівельне покриття для балкона чудово підходить профнастил – це профільований оцинкований лист товщиною 0,55 мм і з висотою хвилі 20 мм. Сам профнастил гарний простотою монтажу, широким вибором кольору та легкою вагою. В установці даху на балкон останнього поверху є своя специфіка, наприклад невеликий ухил даху. Це зазвичай пов’язано з технічними особливостями будівлі.

Результати нашої роботи

Фотогалерея виконаних проектів з обшивки балконів профнастилом Вертикаль-Південь Миколаїв

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір  +38 (063) 635 49 81

  НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

  48
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  25
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена у ціну за

  0
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  209
  1256
  проектів