Утеплення фасадів у Миколаєві

Работаем качественно, надежно и быстро! Гарантируем!

Компанія Вертикаль-Південь виконує утеплення фасадів у Миколаєві за найвигіднішою ціною! Зросли ціни на газ… настав час подумати про економію! Утеплити своє житло зовні і, тим самим, заощаджувати на обігріві приміщення в опалювальний сезон! Як відомо, максимально тепловтрат припадає на зовнішні стінки – залежно від системи, йде до 45% тепла. Віконні та балконні отвори займають набагато меншу частину від площі стін, проте їх протидія теплопередачі в 2-3 рази менше, ніж у стін. Тому на віконні отвори припадає ще близько 20-30% тепловтрат всього будинку. Через дах теж втрачається більшість тепла. При цьому важливо врахувати, що у приватних будинках тепловтрата набагато вища – до 30%, ніж у висотних будинках. В межах 3-10% тепла йде через перекриття, і ще частина – через труби інженерних комунікацій.

Утеплення фасадів в Миколаєві
Утепление стен в Николаеве Утеплить дом
ЧЕРЕЗ СТІНИ ДО 40%
ЧЕРЕЗ ВІКНА ДО 20%
ЧЕРЕЗ ДАХ ДО 15%
ЧЕРЕЗ ВЕНТІЛЯЦІЮ ДО 25%
тепловтрати

тепловтрати через стіни - до 40%

При відсутності утеплення стін тепловтрати через них за різними оцінками доходять до 40%.

тепловтрати через вікна - 20%

При відсутності утеплення тепловтрати через вікна доходять до 20%.

тепловтрати через дах - 15%

При відсутності утеплення тепловтрати через дах складають 15%.

тепловтрати через вентиляцію - 25%

При відсутності утеплення стін тепловтрати через вентиляцію складають 25%.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Телефонуйте або заповнюйте форму заявки (передзвонимо для уточнення деталей)

Звичайно, досягти повного усунення витоків тепла в будинку не можна. Але перевести витрати до осмисленої мінімальної кількості виходить. Наприклад, зменшити периметр зовнішніх стінок. Якщо ж ви не збираєтеся замінювати початковий будівельний план, треба потурбуватися про грамотне утеплення фасаду в Миколаєві.

Існує кілька способів кладки, але звичайна одношарова стінка, як правило, не дає достатнього ступеня термоізоляції, є стінові матеріали, які можуть гарантувати протидію теплопередачі у складі одношарової системи. Це крупноформатні пустотілі блоки з кераміки шириною не менше 44 см або блоки з пористого бетону шириною не менше 30 см (за умови відповідної щільності). Основні визначні якості – швидкість і комфорт кладки, невелика кількість розчину і невеликі трудові витрати.

Утепление стен минватой в Николаеве

УТЕПЛЕННЯ МИНВАТОЮ

Утеплення стін будинків та квартир мінеральною ватою методом “шарової кладки” або “мокрого фасаду”.

У багатьох склалася думка (згідно з рекламою), що стінки з цих матеріалів додаткової термоізоляції не потребують. Але не все так просто. У будинках зі стінами, позбавленими теплоізоляції, взимку холодно, а повітря – вологе і вологе. Витрати на опалення такого житла взимку значно відбиваються на бюджеті. Одношарові ж стіни з простої глиняної або силікатної цегли нормативним характеристикам теплозбереження не відповідають зовсім. З цих матеріалів зараз роблять багатошарові системи, до складу яких входить утеплювач (зазвичай це плити з мінеральної вати або пінополістиролу). У дерев’яних каркасних стінах опір теплопередачі гарантується лише теплоізоляційною тканиною.

Система зовнішньої термоізоляції дозволяє:

 • перевести точку роси з огороджувальної системи до зовнішнього теплоізоляційного шару, що, у свою чергу, означає уникнути руйнування стінки, що утеплюється
 • при правильно спроектованій системі випаровування стінки вологості, що накопичується зсередини, здійснюється в зовнішнє середовище через зовнішній штукатурний шар, тому що всі матеріали, що застосовуються в системах утеплення стін і фасадів в Миколаєві, мають непогану паропроникність
 • використання зовнішньої термоізоляції дозволяє збільшити теплоакумулюючу здатність стінки, що утеплюється, а значить, вирівняти температурні коливання
 • запобігає стінкам від змінного вимерзання та відтавання і, як наслідок, гарантує як взимку, так і влітку необхідну теплостійкість системи.
Наружное утепление стен и фасадов в Николаеве

Зберегти тепло в квартирі можна безліччю способів: заклеїти старі вікна поролоном або скотчем, встановити нові металопластикові вікна з подвійним або потрійним склопакетом, встановити автономне опалення, купити електричні обігрівачі та мало що ще. Але що робити, якщо все це не допомагає? Якщо стіни всю зиму вологі і покриваються грибком, а в квартирі холодно, волого і некомфортно.

На це питання одна відповідь – утеплення стін!

Утепление стен Николаев Вертикаль-Юг

При зовнішньому утепленні ізоляція огортає приміщення аналогічно шубі, а самі стіни сприяють підтримці в приміщеннях комфортабельного клімату. Площа не скорочується, а квартира отримує ще й захист від атмосферних впливів та шумів.

Існує також кілька технологій кріплення тепло-і звукоізолюючого матеріалу до внутрішньої поверхні стін. Насправді найбільш поширені механічні методи кріплення ізоляції з допомогою дюбелів чи решетування. Найчастіше ці роботи ведуться за технологією облицювання стін гіпсокартонними листами, які встановлюються на каркас із залізного профілю або деревних брусків. Зсередини самого каркаса розташовується утеплювач, яким найчастіше виступає мінеральна вата.

Результати нашої роботи

Фотогалерея виконаних проектів з утеплення фасадів у Миколаєві

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір  +38 (063) 635 49 81

  НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

  93
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  8
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена у ціну за

  0
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  316
  1256
  проектів