ВІДГУКИ КОМПАНІЇ ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ МИКОЛАЇВ

Потрібно було замінити у п’ятиповерхівці весь водосток – злив та труби. Довго вирішували, хто може це зробити. Обрали Вертикаль-Південь. Хлопці виявилися молоді, але серйозні – приїхали, поміряли, потім усі привезли та зміцнили – варто чудово! Мені подякували усі мешканці нашого будинку. І вам спасибі.

Марья Ивановна

Вражений досвідом в іноваційних технологіях, та використання високотехнологічних матеріалів. Оперативне реагування виконання робіт. Гарантія якості. Виконання робіт та порядність мені сподобались. Дякую!!!

Петро

Так дійсно ця компанія надає дуже великий асортимент послуг з промислового альпінізму і якісно виконує роботу вкладаючись у договірний для роботи час. Я рекомендую користуватися послугами цієї компанії тому що з ними надійно працювати

ПП Коханенко

Дякуємо величезним хлопцям за виконану роботу! Все зробили швидко, акуратно, саме те, що треба. Працювали на совість… Рекомендую всім Миколаївцям. Не пошкодуєте! І гроші заощадите!

Степан Іванович

Замовив хлопцям утеплити балкон. Спочатку сподобалася ціна. Думав, раптом робота буде така собі. Ні, зробили все добре, я стежив, все акуратно та красиво. А головне – тепло!

Петро

Вирішив поміняти дах на дачі – прохудилася. Сам уже не можу – роки. Ось зателефонував хлопцям, домовилися, приїхали та все відремонтували. Я дуже задоволений – швидко і ніякого клопоту мені. Велике дякую вам за вашу роботу!

Василь Іванович

Спробував у хлопців замовити утеплення зовнішньої стіни – у мене панельний будинок, восьмий поверх – вітри постійно дикі – у квартирі холодно – жах! Команда Вертикаль-Юг все завмерила, прорахувала, взяла передоплату, купила матеріали, зробив все швидко (а я так переживав). Я дуже задоволений (і дружина також).

Ілля

ФАСАДНІ РОБОТИ ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ МИКОЛАЇВ

Які види висотних та фасадних робіт ми виконуємо

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір  +38 (063) 635 49 81

  НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

  135
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  16
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена у ціну за

  1
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  600
  1256
  проектів