Монтаж банерів у Миколаєві

Працюємо якісно, надійно та швидко! Гарантуємо!

Реклама – це двигун торгівлі. А будь-яка рекламна компанія не може обійтися без зовнішньої реклами: рекламні площини та блоки, вивіски, банери, світлові короби. Якісний монтаж зовнішньої реклами – це важлива частина процесу.

Компанія Вертикаль-Південь пропонує популярні види висотних робіт у Миколаєві зробити швидко та якісно, ​​а саме: монтаж банерів, монтаж рекламних площин, блоків та вивісок, а також монтаж основи під банер, монтаж світлових коробів, вивісок та панель-кронштейнів. Такий вид робіт дуже популярний у рекламному бізнесі. Рекламний банер – це полотнище з тканини ПВХ з нанесеним зображенням, виготовлене методом широкоформатного друку. Монтаж банерів промисловими альпіністами – це найпоширеніший спосіб монтажу зовнішньої реклами у Миколаєві.

Монтаж банерів у Миколаєві

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Телефонуйте або заповнюйте форму заявки (передзвонимо для уточнення деталей)

Професійний монтаж банерів у Миколаєві

Види кріплення банерів

Монтаж баннера на раму в Николаеве

Спосіб №1: Монтаж банера на раму

Спочатку альпіністи закріплюють рекламне полотно банеру шнуром через люверси, а потім розтягується через вставлену в кишені банера сталеву арматуру. Натяг банерного полотна досягається в основному за рахунок рівного закручування гайок. Цей вид монтажу банерів дозволяє досягти максимального можливого натягу. Рама для монтажу банера найчастіше виготовлена ​​з металевого куточка або профільної труби. Монтаж банера на готову раму коштує значно дешевше за рахунок економії часу, що витрачається на монтажні роботи.

Спосіб №2: Монтаж банерів без рами

Монтаж банерів без рами може бути виконано з використанням наступних варіантів кріплення: дюбель-цвяхами з шайбами ​​через люверси, репшнуром, закріпленим за дюбель-цвяхи або анкерні болти, на тросах за допомогою системи тросових розтяжок, цвяхами або шурупами до дерев’яних дерев. фанерної основи або монтажного пістолета до стіни будівлі.

монтаж банера

через люверси шнуром на металеву раму

монтаж банера

до основи з дерева за допомогою будівельного степлера

монтаж банера

на тросах за допомогою системи тросових розтяжок

монтаж банера

через люверси пластиковими хомутами на металеву раму

монтаж банера

до основи з дерева за допомогою будівельного степлера

монтаж банера

до фасаду анкерами через стропи

Монтаж рекламних банерів у Миколаєві

Процес монтажу банера

Найкращий спосіб – це монтаж рекламних банерів на люверсах. В цьому випадку полотно натягується на рамі як вітрило на щоглі корабля. Даний спосіб забезпечує гарний натяг, рівну поверхню без спотворень, максимум стійкості до вітрових навантажень та можливість довгого використання банера. Сьогодні понад половина всіх рекламних банерів у Миколаєві кріпляться саме на люверсах. А щоб рекламний банер був добре видно і вдень, і вночі, можна придумати зовнішнє підсвічування для нього.

Для правильної експлуатації рекламного банера необхідно ідеально рівно натягнути банер. Найнадійніший спосіб натяжки – це натяжка шнуром до металевої рами через встановлені на банері люверси. Якщо закріпити банер просто на фасад будівлі, то банерне полотно може набути нерівної форми фасаду. Якщо банер при цьому ще й не натягуватиме, то вітер його постійно деформуватиме.

Монтаж баннера на раму в Николаеве

Результати нашої роботи

Фотогалерея виконаних проектів з монтажу банерів у Миколаєві.

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір  +38 (063) 635 49 81

  НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

  8
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  11
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена у ціну за

  0
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  558
  1256
  проектів