Утеплення балконів у Миколаєві

Замов вимір за телефоном:
+38 (063) 635 49 81
або надішліть заявку  наш досвід роботи на ринку утеплення

  47
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  28
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена в ціну за

  0
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  446
  1256
  проектів

  УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ У МИКОЛАЄВІ

  ВАРТІСТЬ УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНУ АБО ЛОДЖІЇ У МИКОЛАЄВІ

  Балкон, мабуть, є найважчою частиною квартири, яку досить складно надійно та якісно утеплити. Обов’язкова умова при утепленні балконів – балконну плиту треба покрити теплоізоляційним матеріалом з усіх боків (знизу та зверху).

  Тому правильним рішенням при утепленні балконів є встановлення додаткових шарів термоізоляції шириною близько 5 см поверх балконної плити по всій її ширині. Це правило стосується і утеплення терас в Миколаєві.

  В даний час є кілька видів сучасних якісних матеріалів для надійного утеплення стін балкона.

  Утепление балконов и лоджий в Николаеве

  Пінопласт давно використовується в системах утеплення. Особливо часто його застосовують саме у утепленні балкона чи лоджії. Пінопласт привабливий своєю дешевизною та простотою у використанні. Він майже на 98% складається з повітря, тому легкий і в той же час має хороші теплоізоляційні властивості.

  Утепление балконов и лоджий

  Утеплення балкона мінеральною ватою — найдорожчий варіант, проте її негорючість, у поєднанні з високою тепло- та звукоізолюючою здатністю, негігроскопічності та біологічною стійкістю, роблять її дуже затребуваною на ринку теплоізоляційним матеріалів.

  Плити при монтажі трохи стискають і заповнюють ними простір між лагами. Так як звичайна товщина плит для утеплення балкона або лоджії 50 або 100 мм, розріз лаг або рейок каркаса – кратно 50 мм. Подібним чином вибирають відстань між лагами у разі застосування пінопласту для утеплення лоджій. Зверху набивають гідроізолюючу мембрану і монтують покриття з несучих дощок на балконі.

  Результати нашої роботи

  Фотогалерея виконаних проектів з утеплення балконів у Миколаєві

  Бажаєте замовити утеплення балкона в Миколаєві?

  Наш менеджер прийме вашу заявку і відповість на всі питання!