МИЙКА І фарбування ДАХІВ І ФАСАДІВ У МИКОЛАЄВІ

Чищення, Миття, Фарбування дахів (шифер, профнастил, металочерепиця, Ондулін)

У Вас потемнів шиферний дах, або тротуарна плитка вкрилася мохом? Ми можемо з легкістю допомогти Вам у усуненні подібних забруднень. Наші спеціалісти-висотники здійснимо миття будь-якого типу покрівлі з листових покрівельних матеріалів:

 • шифер
 • профнастил
 • металочерепиця
 • єврошифер
 • оцинкована
 • Ондулін

Також можливе фарбування парканів та фасадів будинків на вашій дачній або присадибній ділянці, а також будь-яких металоконструкцій на виробничих об’єктах. Будемо раді оновити Ваш дах, будинок або паркан для того, щоб він радував Вас ще багато років.

Мойка и покраска крыш, фасадов, металлоконструкций в Николаеве

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію?

Телефонуйте або заповнюйте форму заявки (передзвонимо для уточнення деталей)

МИТТЯ ДАХІВ І ФАСАДІВ БУДИНКІВ У МИКОЛАЄВІ

Помиємо дах чи фасад вашого будинку, садові доріжки, веранду чи терасу!

Мойка крыш, фасадов, металлоконструкций в Николаеве

Компанія Вертикаль-Юг допоможе Вам помити дах будь-якого типу (шифер, профнастил, металочерепиця, оцинкована, Ондулін) або фасад Вашого будинку, заощадивши воду, час та фізичні зусилля у кілька разів.

Ми застосовуємо тільки сучасне та екологічно безпечне обладнання для миття фасаду чи даху будинку у Миколаєві та Миколаївській області. Обробка поверхні проводиться мийкою високого тиску Kärcher.

Також за допомогою миття високого тиску Kärcher можна очистити садові доріжки, альтанки або веранду на дачі, помити інвентар для саду, почистити терасу вашого будинку, очистити віконниці, ролети або ролети.

Фарбування дахів і фасадів будинків в Миколаєві

Пофарбуємо дах чи фасад вашого будинку, паркан чи ворота!

Компанія Вертикаль-Юг допоможе Вам пофарбувати дах або фасад Вашого будинку, заощадивши час та фізичні зусилля у декілька разів.

Ми застосовуємо тільки сучасне та екологічно безпечне обладнання для фарбування фасаду чи даху будинку у Миколаєві та Миколаївській області. Фарбувальні роботи проводять безповітряний апарат високого тиску Graco. Дане обладнання для фарбування підходить для використання багатьох видів фарби: емалі, латексні, силіконові і масляні фарби, акрилові фарби (у тому числі і на водній основі) та ін.

За допомогою апарату високого тиску Graco можна пофарбувати не тільки дах чи фасад Вашого будинку чи дачі, але й паркан чи ворота будь-якого типу, а також будь-які інші забруднені огорожі чи металоконструкції.

Покраска крыш, фасадов, металлоконструкций в Николаеве

ЕКОНОМІЯ

ми дозволяємо Вам економити воду, свій час та фізичні зусилля у кілька разів

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

помиємо та пофарбуємо будь-який вид покрівлі чи металевих конструкцій

ЕСТЕТИКА

можете насолоджуватись оновленими об’єктами ще дуже довгий час

БЕЗПЕКА

будьте впевнені у безпеці роботи та якості її кінцевого результату

ФАРБУВАННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ У МИКОЛАЄВІ

Процес фарбування будь-яких металоконструкцій альпіністами на будь-якій висоті!

ПОКРАСКА МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ В НИКОЛАЕВЕ
ПОКРАСКА МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ В НИКОЛАЕВЕ

Компанія Вертикаль-Південь здійснює професійне фарбування будь-яких металевих конструкцій на виробничих об’єктах. Ми застосовуємо лише сучасне та екологічно безпечне обладнання для фарбування великих обсягів металоконструкцій у Миколаєві та Миколаївській області.

Фарбувальні роботи виконуються нашими альпіністами-висотниками за допомогою безповітряного апарату високого тиску Graco. Дане професійне обладнання для фарбування підходить для багатьох видів ЛКМ низького і середнього ступеня в’язкості: грунти, емалі, емульсії, водно-дисперсійні склади, латексні, силіконові та масляні фарби, акрилові фарби (у тому числі і на водній основі) та ін.

Процес фарбування металоконструкцій методом промальпінізму складається з наступних етапів: підготовка поверхонь до фарбування (знежирення, гідроструминне чищення), нанесення антикорозійного захисту, безповітряне фарбування металу матеріалами високої в’язкості для агресивних умов експлуатації на промислових об’єктах.

Вартість фарбування металоконструкцій залежить від обсягу та складності робіт, форми та висоти конструкцій, а також складності доступу та стану поверхні.

Результати нашої роботи

Галерея виконаних проектів з миття та фарбування дахів, фасадів, металоконструкцій у Миколаєві.

ВЕРТИКАЛЬ-ПІВДЕНЬ - МИ НА ВИСОТІ!

працюємо дуже швидко

гарантуємо якість

проф. обладнання

виконуємо роботи у строк

досвідчені фахівці

ЕКОНОМІМО ВАШІ ГРОШІ

замовте замір  +38 (063) 635 49 81

  НАШ ДОСВІД РОБОТИ НА РИНКУ УТЕПЛЕННЯ

  28
  180
  місяців

  100% гарантія на виконані роботи

  36
  36
  місяців

  вартість матеріалу включена у ціну за

  0
  1
  м2

  сумарна кількість виконаних робіт

  539
  1256
  проектів